ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

Legalne zatrudnienie za granicą skutkuje – podobnie jak w Polsce – potrącaniem podatku na rzecz fiskusa. Zarobki Polaków zatrudnionych w krajach europejskich najczęściej jednak nie przekraczają, bądź w niewielkim stopniu przekraczają, kwoty wolne od podatku. Dlatego warto wnioskować o zwrot nadpłaconego podatku, a takie zwroty to często kwoty rzędu kilkuset EUR.

W zakresie wnioskowania o zwrot podatku i komunikacji z zagranicznym urzędem skarbowym warto skorzystać z naszych usług. Klientom indywidualnym oferujemy rozliczenia podatkowe w następujących krajach:

Niemcy    Anglia    Irlandia    Holandia

Jeżeli pracowałeś lub pracujesz legalnie w którymś z w/w państw, zapraszamy do kontaktu z nami – pomożemy Ci odzyskać nadpłacony podatek. Naszym atutem jest nie tylko profesjonalna i miła obsługa, ale również fakt, że nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.

Polacy pracujący w Niemczech moga ubiegać się w niemieckiej Familienkasse o świadczenia pieniężne na dzieci, tzw. Kindergeld. Pomagamy dostarczyć całą dokumentację niezbędną do otrzymania zasiłku rodzinnego na dzieci.. 

Zapraszamy:

TDG FK Sp. z o. o.

ul. Bohaterów Warszawy 6

66-400 Gorzów Wlkp.

Tel. (+48) 95 737 03 02, (+48) 602 151 851

e-mail: podatki@tdg.pl

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź